Leírás
ARDES Asztali ventilátor - szürke
Asztali ventilátor egy modern és praktikus eszköz, ideális választás lehet otthoni vagy irodai használatra, kellemes hűs levegőt biztosít a felhasználói számára. 40 cm átmérőjű, szürke színű lapátozással, dönthető, állítható oszcilláció.
Paraméterek
| Légszállítás | 2520 m3/h |
| Magasság | 52cm |
| Szín | szürke test, szürke színű lapátozás |
| Átmérő | 400 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Nincs |
| Teljesítmény | 50 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 52 dB |
