Leírás
ARDES Asztali ventilátor - fekete
Asztali ventilátor egy modern és praktikus eszköz, ideális választás lehet otthoni vagy irodai használatra, kellemes hűs levegőt biztosít a felhasználói számára. 30 cm átmérőjű, fekete, kék színű lapátozással, dönthető, állítható oszcilláció.
Paraméterek
| Légszállítás | 1392 m3/h |
| Magasság | 47cm |
| Szín | fekete test, kék színű lapátozás |
| Átmérő | 300 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Nincs |
| Teljesítmény | 40 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 53 dB |
