Leírás
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 400
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 400 magas légnyomást biztosít hosszabb légcsatornákban, ugyanakkor alacsony zajszinttel és hosszú élettartammal rendelkezik a golyóscsapágynak öszönhetően. Függőleges és vízszintes tengely irányban is felszerelhető.
Paraméterek
| Alapanyag | Fém |
| Légszállítás | 3050 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 510Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 2.23 A |
| Teljesítmény | 460 W |
| Fordulatszám / perc | 1370 |
| Csonk átmérő | 400mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 61 dB |
