Leírás
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 315
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 315 magas légnyomást biztosít hosszabb légcsatornákban, ugyanakkor alacsony zajszinttel és hosszú élettartammal rendelkezik a golyóscsapágynak köszönhetően. Függőleges és vízszintes tengely irányban is felszerelhető.
Paraméterek
| Alapanyag | Fém |
| Légszállítás | 1600 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 710Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 1 A |
| Teljesítmény | 200 W |
| Fordulatszám / perc | 2450 |
| Csonk átmérő | 315mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 73 dB |
