Leírás
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 125
Radiális csőventilátor Dalap Turbine M 125 magas légnyomást biztosít hosszabb légcsatornákban, ugyanakkor alacsony zajszinttel és hosszú élettartammal rendelkezik a golyóscsapágynak köszönhetően. Függőleges és vízszintes tengely irányban is felszerelhető.
Paraméterek
| Alapanyag | Fém |
| Légszállítás | 370 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 330Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0.27 A |
| Teljesítmény | 62 W |
| Fordulatszám / perc | 2550 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 61 dB |
