POLAR OPTIMUM (SIEH0035SDO / SO1H0035SDO) KLÍMA MONO OLDAFALI SZETT 3,5KW
PolarLeírás
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Igen |
| Típusjel | SIEH0035SDO / SO1H0035SDO |
| Kapacitás | 3,5 kW |
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240/50 Ph-V-Hz |
| Névleges kapacitás - hűtés/fűtés | 3400(1000~3770) / 3430(1000~3810) W |
| Teljesítmény felvétel - hűtés/fűtés | 1049(290~1500) / 922(290~1730) W |
| Áramfelvétel - hűtés/fűtés | 5.1(1.5~9.0) / 4.7(1.5~10.0) A |
| Maximum áramfelvétel | 10 |
| Működési tartomány | -15 - 53 oC / -20 - 30 °C °C |
| Energia besorolás | A++ / A+ |
| SEER | 6,1 W/W |
| SCOP | 4,1 W/W |
| Beltéri egység | SIEH0035SDO |
| Keringtetett légmennyiség | 560/560 m3/h |
| Berendezés méret (H×Sz×M) | 790×275×192 mm |
| Csomagolási méret (H×Sz×M) | 860×345×265 mm |
| Nettó/bruttó tömeg | 8,5/10,5 kg |
| Hangnyomás szint | 41/37/33/25/22 dBA |
| Hangteljesítmény szint | 51/47/43/35/32 dBA |
| Kültéri egység | SO1H0035SDO |
| Berendezés méret (H×Sz×M) | 777×498×290 mm |
| Csomagolási méret (H×Sz×M) | 818×520×325 mm |
| Nettó/bruttó tömeg | 24/26 Kg |
| Hangnyomás szint | 50 dBA |
| Hangteljesítmény szint | 60 dBA |
| Hűtőközeg típus/mennyiség | R32/0,57 kg (5m;16g/m) |
| Leolvasztási mód | Automatikus leolvasztás |
| Hűtőközeg csövezés/ elektromos csatlakozás | |
| Nyomócső/szívócső méret | φ6,35+φ9,52 mm |
| Maximális csőhossz/maximális szintkülönbség | 25/10 m |
| Betápkábel becsatlakozás érszám/keresztmetszet | Kültéri/3×1,5mm2 |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám/keresztmetszet | 4×1,5mm2 |
Paraméterek
| Csepptálca fűtés | Igen |
| I FEEL FUNKCIÓ | Igen |
| Kivitel | Téliesített |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény (kW) | 3,0 - 3,9 kW |
| Gyártó | Midea |
Hasonló termékek
ANDE JUPITER UV (AND-J12HB) (CSEPPTÁLCA FŰTÉS) KLÍMA MONO OLDALFALI SZETT 3,5 KW
Raktáron
225.900 Ft
