Leírás
Ipari axiális ventilátor Dalap RAB O Turbo 300, átmérő 320 mm
Porfestett acéllemezből készült. A termék fém lapátokkal szerelt, melyet rács véd az idegen testektől. Egy fázisú aszinkron motor indító kondenzátorral, valamint hőbiztosítékkal szerelve. A védelmi osztálya I. védettsége IPX4. Ipari ventilátor magas teljesítménnyel, remek a gyártósorok, raktárak, üvegházak, sportcsarnokok, éttermek, bárok stb. kiszellőztetésére. A termék csak tiszta levegő szállítására alkalmas, az idegen testektől sérülhetnek a lapátok, vagy a ventilátor teste.
A termék bármilyen pozícióban telepíthető a falra és mennyezetre is.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,66 A |
| Teljesítmény | 145 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 320mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 60 dB |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
| Garancia | 24 hónap |
