Leírás
Beltéri egység!
- Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig
- 0,5 W készenléti fogyasztás
- Akár - 15ºC-on is működő csak hűtő üzemmód
- Áramszünet után újraindulás
- Automata légterelés le/fel
- Automata tisztítás
- Carterfűtés
- DC inverter
- Energia megtakarítás
- G10 inverter
- Gree Cold Plasma Ion
- Gree iFeel funkció
- Gree töbszörös levegőszűrő rendszer
- Hűtő / fűtő kivitel
- Időzítő
- Intelligens leolvasztás funkció
- Inverter technológia
- Kellemes éjszakai mód
- Kompresszor karterfűtés
- Környezetbarát R32 hűtőközeg
- Kültéri egység tálcafűtése
- LCD-kijelzôs távirányító
- LED kijelző
- LED kijelző a beltériegységen
- Öndiagnosztika
- Online vezérlés okostelefonról
- Plusz 8°C fűtési funkció
- TURBO üzemmód
Paraméterek
| Csepptálca fűtés | Igen |
| I FEEL FUNKCIÓ | Igen |
| Kivitel | Téliesített |
| Légteres | 4 irányú légterelés |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Gree |
| Teljesítmény | 2,0 - 2,9 kW W |
| Beltéri egység mérete (Szél. x Mag. x Mély.) | 889 x 294 x 212 mm |
| Beltéri zajszint (Alacsony / Magas) | 18 / 39 dBA |
| Beltéri egység súlya | 10 kg |
| Működési tartomány hűtés (min.- max.) | -15 ~ 50 °C |
| Működési tartomány fűtés (min.- max.) | -25 ~ 30 °C |
| Csőhossz távolság (Kült.e.-Belt.e.) max. | 3 / 15 m |
| Csőhossz szintkülönbség (Kült.e.-Belt.e.) max. | 10 m |
| Hűtő teljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3,0 kW |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
| Helyiség méret | 26 - 34 m2 |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő | A+++/ A++ |
