Leírás
EC változat: Energiatakarékos, csendes és széles tartományban szabályozható brushless motorral szerelt kivitel.
Az Aerauliqa QBX szellőztető ventilátorok segítségével rendkívül csendes szellőztetés valósítható meg azáltal, hogy az egység nem a szellőztetett helyiség falsíkjában vagy mennyzetén kerül elhelyezésre. Általában álmennyezet felett, padlástéren, vagy egyéb olyan helyen javasolt a beépítése, ahol a ventilátor működésből eredő zajszint kevésbé zavarja a felhasználót. A hangszigetelt kialakítású horganyzott acéllemez ventilátorház RAL 9010-es (tiszta fehér) szinterezésű, az abban elhelyezett ventilátor egység hosszú élettartamú, gondozásmentes gördülőcsapágyazással és beépített hővédelemmel rendelkezik. A készülék felső fedele könnyen eltávolítható, amely megkönnyíti a ventilátor tisztításátt, karbantartását.
Hosszabb csőszakaszokon keresztül történő szellőztetésre tervezve, magas hatékonyságú, előrehajló lapátozású radiális járókerékkel.
A ventilátor teljesítménye (ezzel együtt a légszállítása és a zajszíntje) a felhasználói igényeknek megfelelően, széles tartományban állítható Aerauliqa CTRL-M tipusú külső szabályzóegységgel (opcionálisan rendelhető tartozékkal).
A legújabb szabványok szerint tesztelve: az Aerauliqa-nál az egységek a TÜV Rheinland által minősített laboratóriumban kerülnek tesztelésre, vagyis pontos, naprakész mérés készül az elektromos biztonságra vonatkozóan, megbízható teljesítmény és zajszint adatok kerülnek feltüntetésre. A tervezés és gyártás az EN60335-2- 80 (kisfeszültségű irányelv) és az EMC (elektromágneses megfelelőségi) irányelvekben foglaltak szerint történik.
Paraméterek
| Légszállítás | 312 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 312 m3/h |
| Teljesítmény | 31 W |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 30 000 üzemórára |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 30 dB |
| Ventilátor típus | Radiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
| Előlap | |
| nincs | |
| Beépíthetőség | |
| csőközbe | |
| Zajszint | |
| 30 dB (A) | |
| Védelem | |
| Ip-x2 | |
| Szín | |
| Fehér | |
| Súly | |
| 9 kg | |
| Feszültség | |
| 230 V | |
| Kapcsoloról üzemeltethető | |
| igen |
