Leírás
Fürdőszoba ventilátor időzítővel Dalap 100 BFZ Az időzítőnek köszönhetően kikapcsolását követően is ellátja a helység szellőztetését. Ez a ventilátor szabadalmaztatott, nagy teljesítményű golyós csapágyazású motorral büszkélkedhet, a versenytársaihoz képest jóval nagyobb a légáramlása, valamint akár 40 000 órán át tartó folyamatos üzemeltetésre képes, így ideális választás a nehezen szellőztethető helységekbe.Fürdőszoba ventilátor időzítővel Dalap 100 BFZ
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Légszállítás | 115 m3/h |
| Áramerősség | 0.1 A |
| Teljesítmény | 16 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
