Leírás
Fürdőszoba ventilátor Blauberg Omega 125 üveg előlappal, időzítővel és páraérzékelővel
A ventilátor kiváló minőségű és UV-álló ABS műanyagból készült. Előlapja fehér üveg.
A ventilátor speciálisan kialakított visszaáramlás-csillapítóval van felszerelve, hogy megakadályozza a visszaáramlást és a hőveszteséget, a ventilátor készenléti állapota alatt. A motor golyóscsapággyal van szerelve, amelyek megbízható, karbantartásmentes, alacsony energiaigényű.
A ventilátor páraérzékelő funkcióval rendelkezik, amelyet fokozat mentesen lehet állítani 60-90% páratartalom között.
Időzítő funkciójának köszönhetően, az után futást, 2 és 30 peres intervallumban lehet állítani.
Ajánljuk, fürdőszobák, zuhanyzók, konyhák és egyéb lakóhelyiségek folyamatos vagy időszakos elszívó szellőztetésére.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 80 mm |
| Légszállítás | 160 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,11 A |
| Teljesítmény | 17 W |
| Fordulatszám / perc | 2200 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP44 |
| Zajszint | 32 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
