Leírás
Fém csőventilátor VKOM 200
Axiális ventilátor elsősorban ipari épületekben, pl. garázsok, raktárak, műhelyek, autóműhelyek, szervizek, üzletek, irodák szellőztetésére javasolt. A ventilátor teste horganyzott fémlemezből készült, Polimer bevonattal, egy fázisú motorral, túlmelegedés elleni védelemmel, siklócsapágyakkal. Vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető.
Jó választás ha nagy légáramlás szükséges viszonylag alacsony ellenállás mellett.
Paraméterek
| Légszállítás | 405 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 72Pa |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,28 A |
| Teljesítmény | 43 W |
| Fordulatszám / perc | 1300 |
| Csonk átmérő | 200mm |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 32 dB |
