Leírás
Elektromos melegítő Strend Pro BGP1402-3
A Strend Pro hordozható elektromos fűtőberendezés széles körű alkalmazást kínál az iparban, építkezéseken vagy felújításokban. A melegítő kisebb helyiségekben is alkalmazható, ahol rövid időn belül szükséges a hőmérséklet emelkedése. Festők vagy vízvezeték-szerelők használják raktárak, folyosók vagy pincék fűtésére.
A 2000 W teljesítményű elektromos fűtőelem lehetővé teszi a hőteljesítmény beállítását: 3 fokozatban, 25 W, 1000 W és 2000 W teljesítménnyel. A levegő áramlása eléri a 439 m3/h-t. Ez hatékonyan melegíti a helyet akár 30 m3-ig. A fűtőtest tartós felépítésű, rozsdamentes acél kerettel, védőrácsokkal és praktikus fogantyúval ellátva, amely megkönnyíti a szállítását.
|
Feszültség |
230 V / 50 Hz |
|
Max. Teljesítmény |
3,000 W |
|
Teljesítmény szintek |
3 |
|
Áramerősség |
12,5 - 13,6 A |
|
Váz anyaga |
rozsdamentes acél |
|
Méretek |
200 x 220 x 335 mm |
|
Levegő áramlás |
439 m 3 / ó |
|
Tápkábel hossz |
1.3 m |
|
Védelmi osztály |
IPX4 |
|
Befűthető tér |
30 m 3 / ó |
|
Túlmelegedés termosztát |
60 ° C |
Paraméterek
| Méret | 200 x 220 x 335 mm |
| Fűtés típus | Elektromos |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
