Leírás
Elektromos fűtőkalorifer, különféle szabályzási módokkal és rendszerekhez. A fűtőkalorifereket abban az esetben szükséges használni, ha a befújni kívánt levegő hőmérséklete egyébként nem éri el a tervezéskor kitűzött, vagy a benti igények szerinti komfort szintet. A megfelelő méret kiválasztása mellett, melyet a légmennyiség és a rendszer méretei határoznak meg, szükséges figyelembe venni, milyen kiegészítőket érdemes a precíz szabályozáshoz beépíteni. A11, A21, A22, A22 wifi, A25, S11, S21, S22, S22 wifi, S25 vezérlésű légkezelőkhöz, 160 mm csőcsatlakozásra, 230 V, 1,2 kW, 5,2 A, teljesítménnyel.
Paraméterek
| Méret | 160 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Garancia | 2 év |
| Áramfelvétel [A] | 5.2 |
| Átmérő [mm] | 160 |
| Fázis | 1 |
| Feszültség [V] | 230 |
| Forma | Kerek |
| Fűtés típusa | Elektromos |
| Légszállítás [m3/h] | 150 |
| Telepítés módja | Légcsatorna |
