Leírás
Dalap SKT 2E 140x60 egyoldalt szívó magasnyomású ventilátor
Kereskedelmi és ipari helyiségekből való levegő elszívására szolgál. A ventilátor golyóscsapágyal szerelt , ventilátor test polimerbevonatú így az ipari célokra tökéletesen megfelel. A motor akár 0-24 órás üzemre is alkalmas. A ventilátor burkolata polimerbevonatú acélból készült. Ennek köszönhetően nagyobb ellenállóképességgel rendelkezik, igényesebb üzemelésnél is helytáll. A motor túlmelegedési védelemmel, automata újraindítóval és hosszabb élettartamot biztosító golyós csapágyazású motorral bír. A dinamikusan kiegyensúlyozott turbina biztonságosan és alacsony zajszint mellett üzemel.
A készüléket fokozatmentesen lehet szabályozni egy külső szabályzóval. Egy fordulatszám szabályzóval több ventilátor is szabályozható. ( Fordulatszám szabályzót a csomag nem tartalmaz)
Paraméterek
| Légszállítás | 515 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,64 A |
| Teljesítmény | 148 W |
| Fordulatszám / perc | 2820 |
| Csonk átmérő | 140mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP44 |
| Zajszint | 68 dB |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
