CYBERCON F SERIES (ACE-F09SWI / ACE-F09SWO) KLÍMA MONO OLDALFALI SZETT 2,7 KW
CyberconLeírás
- Integrált Wi-Fi vezérlés
Minden Cybercon légkondicionáló rendelkezik integrált Wi-Fi modullal, ami biztosítja a berendezések távolról történő irányíthatóságát. A letölthető alkalmazással a világ bármely tájáról irányítható otthoni klímánk.
- Turbo hűtés üzemmód
Ha több hűtésre van szüksége, akkor próbálja ki a turbó funkciót! Ez a funkció arra kényszeríti a gépet, adott ideig maximális teljesítménnyel működjön, majd automatikusan visszaáll a normál üzemmódra.
- iClean öntisztító funkció intelligens leolvasztással
A készülék a helyiség levegőjében lévő pára (kondenzáció) segítségével „átmossa”, majd leszárítja a beltéri egység hőcserélőjét, ezzel lassítva a penész és a kellemetlen szagok kialakulását.
- PM 2.5-ös filter
Csökkenti a levegőben lévő szilárd részecskék számát. Elsősorban a kisméretű szállópor mennyiségét csökkenti a levegőben.
- 4D légáram
Ennek köszönhetően a légterelők hagyományos, függőleges irányú motoros mozgatásán túlmenően a berendezések képesek a légbefúvás vízszintes irányát is motorosan szabályozni.
- Golden Fin aranyozott bevonat a hőcserélőn
Beltéri egységen: a speciális bevonat megakadályozza a különböző baktériumok és gombák megtelepedését, így nem keletkeznek kellemetlen szagok, az áramló levegő egészséges és friss marad. Emellett javul a hőátadás és az energiahatékonyság. Kültéri egységen: a speciális bevonatnak köszönhetően a kondenzátor élettartama jelentősen megnövekedhet, a bevonat véd az eső és egyéb korróziós hatásokkal szemben. A bevonatnak köszönhetően hőszivattyús üzemben lerövidül a leolvasztási idő, növelve ezzel a berendezés fűtőteljesítményét.
- Hideg plazma szűrő
A készülék sterilizáló hatású hidegplazma generátorral szerelt, melynek köszönhetően képes a szennyeződések, vírusok (pl. influenza), a baktériumok vagy az atkák nagy részét is eltávolítani a levegőből, ezzel védve egészségünket.
- Öndiagnosztika
A készülék a bekapcsoláskor ellenőrzi a működéshez szükséges funkciókat, valamint lehetővé teszi az esetleges hiba okának és helyének pontosabb meghatározását.
- I Favor funkció
Ezzel a funkcióval a felhasználó megjegyezheti a kívánt hőmérsékleti körülményeket, a levegő irányát és sebességét, valamint a lamellák helyzetét, hogy ne kelljen minden alkalommal kiválasztania a beállításokat.
- Méhsejtes szűrő a szagsemlegesítéshez
- Antibakteriális szűrő, amely baktérium semlegesítő hatással tisztítja a levegőt
- Ultra csendes működés
- Rejtett előlapi LED kijelző
- Automatikus újraindítás áramszünet esetén
- 24 órás időzítő
- Fűtés -15 °C külső hőmérsékletig
- Sarokszelep borítás
Paraméterek
| Kivitel | Fűtésrásegítésre |
| Légteres | 4 irányú légterelés |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény (kW) | 2,0 - 2,9 kW |
| Gyártó | Aux |
| Névleges hűtési teljesítmény | 2,7 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 3,0 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtés | 0,8 kW |
| Teljesítményfelvétel fűtés | 0,85 kW |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4 |
| Maximális áramfelvétel | 9,5 A |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri egység | |
| Méret (szé / ma / mé) | 761 x 295 x 200 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 43 db(A) |
| Kültéri egység | |
| Méret (szé / ma / mé) | 705 x 530 x 279 mm |
| Lábtávolság | 480 mm |
| Furattávolság | 283 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 51 dB(A) |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Hűtőközeg mennyiség | 560 g |
| Működésitartomány hűtés | -15...+52°C |
| Működésitartomány fűtés | -15...+24°C |
| Hozzáadandó hűtőközeg mennyisége | 5 m felett 20 g/m |
| Egyéb adatok | |
| Nyomócső méret | 6.35 mm |
| Szívócső méret | 9.52 mm |
| Maximális csőhossz | 20 m |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
| Kültéri súlya | Bruttó:26 kg Nettó:22,5 kg |
| Beltéri súlya | Bruttó:10 kg Nettó:8 kg |
