Leírás
Csendes fürdőszoba ventilátor , időzítővel Dalap 150 BFZ ECO
Esztétikus megjelenésű, halk működésű motorral szerelt időkapcsolós ventilátor. Falba szerelhető, IP34-es védettsége, műanyag lapátja alkalmassá teszi igen nedves helyiségek szellőztetésére. Csendes motorja túlmelegedés ellen védett. Anyaga UV álló műanyag (Fenolstop), jól ellenáll a külső behatásoknak. A motor kiváló teljesítménye mellett, alacsony energia felhasználással működik. Javasoljuk fürdőszobába, párás helyiségekbe 3 méternél rövidebb csőszakaszhoz. Az időkapcsoló késleltetését 2 és 30 perc között lehet állítani, igénytől függően. Az időkapcsoló funkció működéséhez állandó és kapcsolt fázis kiépítése szükséges.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Légszállítás | 220 m3/h |
| Áramerősség | 0.14 A |
| Teljesítmény | 20 W |
| Fordulatszám / perc | 1950 |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP34 |
| Zajszint | 35 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
