Leírás
Az Aerauliqa QX szellőztető ventilátorok formatervezett, könnyen levehető és tisztítható előlappal, valamint a ventilátort védő, szintén tisztítható szűrővel rendelkeznek. Falba történő süllyesztett telepítés esetén, csekély mértékű a falsíktól való kiállás. Gipszkartonfalazatba való süllyesztés az Aerauliqa KT-PLASTER QX, opcionálisan rendelhető tartozék felhasználásával lehetséges.
A beépített pillangószelepnek köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Az időkapcsoló késleltetését 1 és 25 perc között lehet állítani, igénytől függően. Az időkapcsoló funkció működéséhez állandó és kapcsolt fázis kiépítése szükséges.
Csökkentett zajszint: az Aerauliqa QX ventilátorcsaládra jellemző 38/27 dB-es zajszinthez képest csendesebb működésű változat, zajszintje mindössze 31/19 dB.
Speciális, 30.000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe történő beépítést, valamint a szakaszos és folyamatos üzemeltetést egyaránt.
Nagyhatékonyságú, radiális kialakítású járókereke által hosszabb csőszakaszokon keresztül történő szellőztetésre is alkalmas.
Mennyezeten való telepítés esetén, a megfelelő IP védettség biztosítása, a gyári CGX80-100 típusú adapter felhasználásával lehetséges. Ez nem tartozéka az egységcsomagnak, de külön megrendelhető.
A legújabb szabványok szerint tesztelve: az Aerauliqa-nál az egységek a TÜV Rheinland által minősített laboratóriumban kerülnek tesztelésre, vagyis pontos, naprakész mérés készül az elektromos biztonságra vonatkozóan, megbízható teljesítmény és zajszint adatok kerülnek feltüntetésre. A tervezés és gyártás az EN60335-2- 80 (kisfeszültségű irányelv) és az EMC (elektromágneses megfelelőségi) irányelvekben foglaltak szerint történik.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Légszállítás | 71 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0.1 A |
| Teljesítmény | 25/19 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Ventilátor típus | Radiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
