Leírás
Cata Duct in-line 160 / 2 sebesség
Szellőztető ventilátorok segítségével rendkívül csendes szellőztetés valósítható meg azáltal, hogy az egység nem a szellőztetett helyiség falsíkjában vagy mennyezetén kerül elhelyezésre. Általában álmennyezet felett, padlástéren, gépészeti helyiségben vagy egyéb olyan helyen javasolt a beépítése, ahol a ventilátor működésből eredő zajszint kevésbé zavarja a felhasználót.
A ventilátor kiválóan alkalmas fürdőszobák, mellékhelyiségek, háztartási helyiségek szellőztetésére, párás levegőjének elvezetésére olyan esetekben, amikor a ventilátort nem lehet elhelyezni valamilyen okból kifolyólag a szellőztetni kívánt helyiség oldalfalán vagy mennyezetén, illetve ha a felhasználó a lehető legcsendesebb szellőztetési megoldást szeretné kialakítani.
A ventilátor csőközbe építhető, így az elszívási pont és a szabadba történő kivezetési pont között kialakított csőrendszerben szinte bárhol elhelyezhető lehet. A ventilátor csőcsatlakozásai egyszerűen leválaszthatók a ventilátor testről, amely megkönnyíti a ventilátor telepítését, valamint az évente 1-2 alkalommal javasolt tisztítási folyamatokat. A készülék radiális kialakítású járókereke hosszabb csőrendszer esetén is hatékony elszívást tesz lehetővé szakszerű telepítés esetén. A két sebességi fokozattal rendelkező változatok esetében célszerű a telepítési körülményeknek és a felhasználói igényeknek megfelelő fokozatot kiválasztani a telepítés során.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Alapanyag | Műanyag |
| Légszállítás | 595 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 60/80 W |
| Fordulatszám / perc | 2000/2700 |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 27/33 dB |
