Leírás
7 sütőfunkció, érintővezérléses programozható digitális óra, XL-es 80 literes sütőtér, sütővilágítás, állítható hőfok 40-240 ºC, 6 szint a tálcák elhelyezéséhez, dupla üvegezésű sütőajtó, fehér üveg, 1 db mély tepsi (5 cm), 1 db normál tepsi, 1 db grillrács, 1 db kihúzható sütősín, "A" energiaosztály
XL SÜTŐTÉR
80 literes sütőtér, akár 6 szinten is elhelyezhető sütőtálcák.
SÜTÉSI SZINTEK
A sütőtérben 3,4,5 vagy 6 szinten elhelyezhető sütőtálcák.
KIHÚZHATÓ SÜTŐSÍN
Mi sem egyszerűbb annál, mint a teleszkópos sütősín segítségével megnézni az ételeket anélkül, hogy a tepsit vagy a rácsot kivennénk a sütőből és rátennénk a lehajtott sütőajtóra. A sütősín biztonságossá és könnyűvé teszi az ételekkel teli tepsi vagy rács használatát.
KIVEHETŐ SÜTŐAJTÓ ÜVEG
A cata sütőknek a belső sütő üvege kivehető, így a tisztításuk egyszerű és gyors.
AQUASMART
Takarítson meg időt és pénzt a Cata AQUASMART rendszerének köszönhetően. Öntsön egy pohár (200ml) vizet egy kávéskanál mosogatószerrel a sütőtér alsó részére, válassza ki a sütőn az AQUASMART funkciót, 15 percen át üzemeltesse a sütőt majd hagyja kihűlni, utána törölje ki a sütőteret egy szivaccsal és a sütőtér már tiszta is!
Paraméterek
| Jelleg | Elektromos |
| Méret | Normál 60 cm magas |
| Űrtartalom | 80 l |
| Vezérlés | Tekerőgomb |
| Programok száma | 7 |
| Sütési módok | Sütővilágítás, Kiolvasztás, Kis felületű grill légkeveréssel, Légkeverés+alsó sütés, Alsó+felső sütés, Alsó+felső sütés légkeveréssel, Légkeverés+felső sütés, Nagyfelületű grill |
| Sütő szintek | 6 db |
| Tisztítás | AQUASMART |
| Ajtóüvegezés | Dupla |
| Kihúzható sütősín | 1 db |
| Normál sütőtepsi | 1 db |
| Mély sütőtepsi | 1 db |
| Grill rács | 1 db |
| Energiaosztály | A |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 60 cm |
| Súly | 31 kg |
| Szín | Fehér |
| Garancia | 6 év (3 év alap garancia + 3 év regisztráció esetén) |
