Leírás
CATA - Beépíthető mikrohullámú sütő MC-20 D
20 literes űrtartalom, 800 W teljesítmény, 1000 W quartz grill teljesítmény, digitális programozás és időzítő, 9 program, automata kiolvasztás, automata programok, súlyautomatika, gyerekzár, inox belső tér, inox beépítő keret.
Gyorsindítás
Majdnem minden modell rendelkezik egy gyorsindító gombbal, amellyel egyetlen kattintással 30 másodpercre maximális teljesítményen indíthatjuk el a mikrohullámú sütőt. A gomb minden további kattintása 30 másodpercet ad a melegítéshez vagy főzéshez.
Könnyű tisztítás
Minden modell rozsdamentes belső térrel rendelkezik, így a tisztítás gyors és egyszerű.
Paraméterek
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlés | Tekerőgomb |
| Programok száma | 5 |
| Forgótányér átmérője | 245 mm |
| Grill funkció | igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Teljesítmény | 800 W |
| Magasság | 39 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Súly | 16 kg |
| Szín | Inox |
| Garancia | 3 év |
