Leírás
Blauberg Kamin 125 kandalló ventilátor
A kandallóban keletkezett meleg levegő helyiségekbe való eljuttatására alkalmazandó kandallóventilátor. A termosztát 0-90 °C hőmérséklet között működteti a ventilátort. Centrifugális kandalló ventilátor, max 150 C°, 125 mm légcsatornához, 400 m3/h, 230 V, 50 Hz, IP X2
Alkalmazási terület:
- alkalmanként vagy szezonálisan lakott épületek fűtésére;
- tiszta (por-, forgács-, zsír-, olajmentes) levegő szállítására.
Műszaki jellemzők:
- csőátmérő: NA125mm;
- 150°C-ig hőálló;
- horganyzott acél ház és járókerék;
- alkalmas bármilyen beépítési helyzetbe a rendszer légáramlási irányától függően.
Paraméterek
| Min és max. hőmérséklet | -30 °C és +150 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,81 A |
| Teljesítmény | 108 W |
| Fordulatszám / perc | 1300 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX2 |
| Zajszint | 42 dB |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
| Súly | 6,41kg |
| Telepítés módja | Kémény |
| Burkolat anyaga | Galvanizált acél |
| Fázis | :1 |
| Hő- és hangszigetelt burkolat | igen |
| Motor típusa | Centrifugál |
