Leírás
BLAUBERG Freshpoint 160-E L07 Egyhelységes egycsöves hővisszanyerős légkezelő berendezés
A FRESHPOINT egyhelyiséges hővisszanyerős berendezés a legkorszerűbb megoldás, amely egyesíti a kiváló légszűrést, a hővisszanyerős szellőzést, az intelligens energiagazdálkodást és az egyszerű, felhasználóbarát kezelést.
Két nagy hatékonyságú EC motor, illetve a légcsatornában lévő levegőelosztók lehetővé teszik, hogy folyamatos befúvás és elszívás történjen. Ezáltal akár 88%-os hővisszanyerési hatásfok is elérhető.
A FRESPOINT képes páratartalom által vezérelni magát, így ha a helyiség páratartalma nagyobb a beállított értéket, magasabb fokozatra kapcsol egészen addig, amíg el nem éri azt.
A FRESPOINT PRO egységekben be VOC (illékonyh szervesn épített) és CO2 (széndioxid) érzékelőknek hála ha a beltéri levegő minősége romlani kezd, a berendezés visszaállítja azt.
FRESHPOINT “-E” egységek kültéri egységeiben előfűtő található, így -30 oC hőmérséklet cserélig tud működni a hőő fagyása nélkül.
- 57 m3/h légszállítás (70 m3/h turbó módban)
- Wi-Fi és Google otthoni integráció.
- Elektromos fűtőbetét.
- Páraérzékelő szenzor
- Szűrőcsere jelzés.
- Éjszakai üzemmód.
- Party üzemmód.
- Heti program.
- Kijelző a beltéri egységen.
- Folyamatos légáramlat.
- Csatlakozódugós kivitel.
| D | L | L1 |
|---|---|---|
| 162 | 800 | 700 |
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Fűtés típusa | Integrált |
| Hőcserélő anyaga | Réz |
| Hatásfok | 88 |
| Légszállítás | 70 m3/h |
| Légszállítás hővisszanyerő módban | 70m3/h |
| Légszállítás szellőztető módban | 70m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Sebességi fokozatok | 3 |
| Cső átmérő | 160 mm |
| Szűrőbetét | G3 |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,03 A |
| Teljesítmény | 5 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 12 dB |
| IP-védettség | IPX4 |
| Fűtés típusa | integrált |
| Hőcserélő anyaga | réz |
| Hővisszanyerés hatásfoka [%] | 88 |
| Sebességfokozat | 3 |
| Szűrőbetét | G3 |
| Zajszint 3 méter távolságból [dBA] | 12 |

