Leírás
ARDES Falra szerelhető ventilátor távvezérlővel
Falra szerelhető ventilátor:
- 40 cm átmérőjű lapátozás
- távvezérlő
- 3 sebességi fokozat
- normál, szellő és alvó funkció
- 3 lapátos változat
- kapcsolható oszcilláció
- 7.5 órás időzítő
- könnyű összeszerelhetőség
- maximum zajszint: 59 dB(A)
- maximum légszállítás: 3480 m3/h
- teljesítmény: 50 W
- súly: 2,5 kg
- szín: fekete
- 2 év garancia
Paraméterek
| Légszállítás | 3480 m3/h |
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 400 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Csomag tartalmazza |
| Teljesítmény | 50 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 59 dB |
