Leírás
Vents VUT 550 VB EC A22 Központi hővisszanyerő:
- állandó friss levegőellátás
- légáram - 690 m 3 / h
- eltávolítható előlap a szűrők egyszerű eléréséhez
- környezetbarát
- beépített eszköz a hőcserélő lefagyásának megakadályozására
- Bypass üzemmód - a hőcserélő megkerülése, pl. Nyáron
- csatlakoztatás rögzített és rugalmas csövekhez
- a rugalmas műanyag rendszerrel való összekapcsolás lehetősége
- teljesen automatikus - érzékelők vásárlásakor
- irányítás mobilalkalmazáson (Android és iOS) és felhőalapú tároláson keresztül
- WIFI vezérlő
Válaszható kiegészítők:
A páratartalom érzékelő (VENTS HV2) érzékeli a páratartalom értékét egy adott helyen, és továbbítja az adatokat az alkalmazásba és a felhőbe. Az egységen a páratartalom értéke előre beállítva; ha ezt az értéket túllépik, akkor az egység folyamatosan növeli a ventilátor teljesítményét, amíg a kiválasztott érték alá nem csökken.
CO2-koncentráció-érzékelő, amely a levegőben lévő CO2-tartalom alapján szabályozza a visszanyerési energiát, és továbbítja az adatokat az alkalmazáshoz vagy a felhőhöz.
A VOC-érzékelő (VENTS-érzékelő DPWQ30600) egy levegőminőség-érzékelő, amely figyeli a levegőben található illékony és szerves anyagok értékeit . Az adatokat továbbítja az alkalmazába és a felhőbe. A beállított értékek szerint reagál, és javítja a teljes hővisszanyerés hatékonyságát és szellőzését.
A PM 2.5 érzékelő figyeli a port és továbbítja az értékeket a felhőbe vagy egy olyan alkalmazásba, ahol az értékeket ellenőrizni és beállítani lehet. Az érzékelő nagyon fontos az allergiások vagy az asztmások számára , amikor a por növekszik, a hővisszanyerő egység növeli a szívóteljesítményt, kiszívja a port és kiszűri a levegőt .
Paraméterek
| Előmelegítő | VAN |
| Fázis | 1 |
| Hőcserélő anyaga | Polisztirén |
| Hatásfok | 92 % |
| Légszállítás | 690 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 200 mm |
| Szűrőbetét | F7 (opcionális: G4) |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 2,4 A |
| Teljesítmény | 337 W |
| Csonk átmérő | 200mm |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 26 dB |
| Burkolat anyaga | Polimer bevonatú acél |
| Hőcserélő típusa | ellenáramú |
| RPM | 2860 |
| SEC osztályzat | A+ |
| Szállítható levegő hőmérséklete [°С] | -25 ... +40 |
| Szigetelés | 40 mm ásványgyapot |
| Telepítés módja | Álló, Oldalfali |
