MIDEA XTREME SAVE FEKETE KLÍMA MONO OLDALFALI SZETT 2,5KW
MideaLeírás
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Teljesítmény | 2,6 kW (9000 Btu) |
| Hűtőteljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2.9 kW |
| Hűtési energia osztály | A++ |
| Fűtési energia osztály | A+ |
| Alkalmas tartós téli fűtésre? | Igen, alkalmas tartós téli fűtésre |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.4 |
| Beltéri egység mérete | 726 x 291 x 210 mm |
| Beltéri egység súlya | 8 kg |
| Beltéri egység légszállítása (max. / .... / min.) | 520/460/330 m3 /h |
| Legalacsonyabb külső hőmérséklet fűtés üzemmód esetén | -15 °C |
| Kültéri egység mérete | 720 x 495 x 270 mm |
| Kültéri egység súlya | 23.5 kg |
| Kültéri egység hangteljesítményszintje (max.) | 62 Db (A) |
| Csepptálcafűtés | Igen |
| Karterfűtés | Igen |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| WIFI vezérlés | Igen |
| TÍPUSSZÁM | MSAGAU-09HRFNX | MOX102-09HFN8 |
| SEER | 7,4 W/W | |
| SCOP | 4,1 W/W | |
| TÁPFESZÜLTSÉG | 220-240V,50Hz,1Fázis | |
| HŰTŐTELJESÍTMÉNY | 2,8 kW | |
| FŰTŐTELJESÍTMÉNY | 2,9 kW | |
| LÉGSZÁLLÍTÁS | 520/460/330 m3/h | 1850 m3/h |
| HANGTELJESÍTMÉNYSZINT | 54 dB(A) | 62 dB(A) |
| NETTÓ MÉRETEK (SZÉL. X MAG. X MÉLY.) | 726 x 291 x 210 mm | 720 x 495 x 270 mm |
| FOLYADÉKCSŐ MÉRET | 6,35 mm | |
| GÁZCSŐ MÉRET | 9,52 mm | |
| AJÁNLOTT HELYISÉG MÉRET | 12-18 m2 | - |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (HŰTÉS) | 17 ~ 32 °C | -15 ~ 50 °C |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (FŰTÉS) | 0 ~ 30 °C | -15 ~ 24 °C |
| NETTÓ TÖMEG | 8 kg | 23,5 kg |
| HŰTŐKÖZEG TÍPUSA | R32 | |
| MAX. CSŐHOSSZ | - | 25 m |
| MAX. KÜLTÉRI-BELTÉRI SZINTKÜLÖNBSÉG | - | 10 m |
| HŰTŐKÖZEG TÖLTET | - | 0,6 kg |
| LÁBTÁVOLSÁG | - | 452 mm |
Paraméterek
| Csepptálca fűtés | Igen |
| I FEEL FUNKCIÓ | Igen |
| Kivitel | Fűtésrásegítésre |
| Légteres | 4 irányú légterelés |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény (kW) | 2,0 - 2,9 kW |
