Kdesign - Páraelszívó GLENDA SAROK T600
KdesignLeírás
Forma, kivitel
Rusztikus sarok
Szélesség
105 cm
Szín
Fehér
Vezérlés
Tolókapcsoló
Fokozatok száma
3
Motorok száma
1
Légszállítás
600/562 m3/h
Zajszint
40-56 dB(A)
Nyomásérték
209 Pa
Világítás
2x2,1w LED
Csőcsatlakozás
Javasolt 150 / min. 120 mm
Külső motorral is
Igen
Energiaosztály
D
Garancia
6 év (3 év alap garancia + 3 év regisztráció esetén)
Megjegyzés
Pácolható natúr fa szegély.
Súly
25 kg
Paraméterek
| Energiaosztály | D |
| világítás | 2x2,1 w LED |
| Mélység | 50 |
| Szélesség | 105 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 562m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 600 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Tolókapcsoló |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Rusztikus sarok |
| Légszállítás | 600 m3/h |
| Szín | Fehér |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 40-56 dB |
