Vents 100 LDTHL Zárt előlappal szerelt ventilátor (fehér) Időkapcsolóval, Páraérzékelővel

20.180 Ft (15.890 Ft + ÁFA)
Szállítási díj: 1.715 Ft
Elérhetőség: Raktáron

Vents 100 LDTHL Zárt előlappal szerelt ventilátor (fehér) Időkapcsolóval, Páraérzékelővel

Automata zsaluval.
Egyszerűen rögzíthető, falra vagy akár mennyezetre is. Csőhálózatba vagy közvetlenül szellőző­aknába is szerelhető. Tartós és jó minőségű technikai mű­anyagból (ABS). Megbízható és alacsony fogyasztású vil­lanymotorral, akár folyamatos működtetésre. Opcionálisan időzítővel, páraérzékelővel, visszacsapószeleppel vagy 5 év garanciát biztosító csapágyazással is rendelhető. Rögzítés facsavarok segítségével ABS-műanyag test
A tartósan magas légnedvesség miatt a fürdőszobában kondenzáció léphet fel, ami növeli a külső falazat hővezető képességét.
A nedves fal lényegesen jobban vezeti el a hőt kifelé, mint a száraz. A kiegészítő szigetelőrétegek alkalmazásával vagy ablakcserével végrehajtott korszerűsítés éppen emiatt nem hozta meg a várt energia megtakarítást. Erre kínálhat megoldást a páraérzékelő és időzítő funkcióval. ellátott ventilátor.
A páraérzékelő 60–90%-os pára koncentráció közötti bekapcsolásra állítható.
Időkapcsoló 2–30 perc közötti időintervallumban állítható.

Menny.:db
További információk a termékről