Leírás
Fürdőszobai ventilátor Vents M 100mm, mozgásérzékelővel, időzítővel
A ventilátor hagyományos kialakítású rácsos előlappal rendelkezik. mozgásérzékelője, az időzítővel, takarékos és hatékony üzemeltetést eredményez. Klasszikus kialakítása esztétikusan mutat a legtöbb helyiségben.
Speciális csapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe történő beépítést egyaránt. Vele egy méretű szellőzőcsőbe építhető.
Ez a funkció kifejezetten hasznos lehet olyan helyiségek szellőztetése esetén, ahol a kapcsoló nélküli automatikus működés kialakítása fontos szempont.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 80 mm |
| Légszállítás | 98 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Mozgásérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,08 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
