Fürdőszoba ventilátor fekete üveg előlappal, időzítővel és páraérzékelővel
AirventLeírás
Fürdőszoba ventilátor fekete üveg előlappal, időzítővel és páraérzékelővel
A fekete üveg előlapos szellőztető ventilátorok formatervezett kialakításának nem csak esztétikai, hanem áramlástechnikai szerepe is van. A hasonló teljesítményű, hagyományos kialakítással rendelkező társaihoz képest alacsonyabb zajszint jellemzi. Üveg előlapja, könnyen levehető, ezáltal jól tisztítható.
Az alkalmazott technológiának és a minőségi alkatrészek felhasználásának köszönhetően rendkívül energiatakarékos, maximális teljesítményfelvétele mindössze 7W.
Speciális, 30.000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása az átlagosnál jóval hosszabb várható élettartamot biztosít. Falsíkba és mennyezetbe egyaránt telepíthető.
Timer funkció: a ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 0-15 perc között. Ez a funkció kifejezetten hasznos lehet mellékhelyiségek, illetve mellékhelyiséggel kombinált fürdőszobák szellőztetése esetén.
Hygro funkció: a beépített páraérzékelő egység automata szellőztetést biztosít, amennyiben a helyiség páratartalma a megengedett küszöbértéket meghaladja. Ez az érték, fokozatmentesen állítható 40-90% relatív páratartalom között, az igényeknek megfelelően.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Csőcsonk hossz | 77 mm |
| Légszállítás | 105 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,4 A |
| Teljesítmény | 7 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 28 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
