Leírás
Fürdőszoba ventilátor alumínium előlappal BFAZW125 időzítővel, páraérzékelővel
Esztétikus megjelenésű szál csiszolt alumínium előlapos, emelt teljesítményű motorral szerelt időkapcsolós, páraérzékelős ventilátor. Falba és mennyezetbe is szerelhető, IP34-es védettsége, műanyag lapátja alkalmassá teszi igen nedves helyiségek szellőztetésére. Csendes motorja túlmelegedés ellen védett. Anyaga UV álló műanyag (Fenolstop), jól ellenáll a külső behatásoknak. A motor emelt teljesítménye mellett, alacsony energia felhasználása mellett, 40 000 üzemórára tervezett. Javasoljuk fürdőszobába, párás helyiségekbe 2,5 méternél rövidebb csőszakaszhoz. Az időkapcsoló késleltetését 2 és 30 perc között lehet állítani, igénytől függően. Az időkapcsoló funkció működéséhez állandó és kapcsolt fázis kiépítése szükséges. A páraérzékelő bekapcsolását 60% és 90% páratartalom közötti bekapcsolásra lehet állítani (a páraérzékelő funkciót az időkapcsoló nélkül is lehet használni, ebben az esetben nem szükséges kapcsolt fázis kiépítése).
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 120 mm |
| Légszállítás | 209 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 57Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő | IGEN |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 209 m3/h |
| Áramerősség | 0,105 A |
| Teljesítmény | 24 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP34 |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
