Leírás
Fém csőventilátor VPI 150 mm
A csőventilátor elszívásra lett tervezve, termek, raktárak, műhelyek, üvegházak, öltözők, éttermek, bárok szellőztetésére legfeljebb 8 m távolságban. Német gyártású egyfázisú aszinkron motor árnyékolt pólussal túlmelegedés elleni védelemmel. IPX4 védettséggel.
A ventilátor horganyzott acéllemez házzal, alumínium légcsavarral, illesztéseknél gumi tömítéssel szerelt. Felszerelése csak vízszintesen lehetséges. A ventilátor a tiszta levegő szállítására szolgál, bármilyen szilárd tárgy kárt okozhat a légcsavarban vagy a ventilátorban.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Alapanyag | Horganyzott acél |
| Légszállítás | 250 m3/h |
| Csapágy | Sikló |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,16 A |
| Teljesítmény | 35 W |
| Fordulatszám / perc | 1300 |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Életarttam | 5000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 54 dB |
