Leírás
Dalap AP 125 Quiet csendes csőventilátor
Az AP QUIET ventilátorokat egy speciálisan kialakított hangszigetelt ház borítja, amely biztosítja a ventilátor csendes működését a magas teljesítménnyel kombinálva.
Fontos Önnek, hogy helyiségeibe friss levegő legyen? Nem akarja , hogy megzavarja a ventilátor a tárgyalást vagy a munkát? Ideális választás erre a Dalap AP Quiet csőventilátor. Magas teljesítménye és csendes működése kiszolgálja az Ön igényeit.
- Golyóscsapágyazású motor akár 40 000 Üzemóra
- Speciális hangszigetelés
- Alacsony rezonancia
- Magasabb nyomás az alapmodelhez képest
- IPX4-es védettség
- Könnyű telepítés a telepítő konzolnak köszönhetően
- Túlmelegedés elleni védelem
- Sorolhatóak hosszab csőszakaszban
Paraméterek
| Alapanyag | Acéllemez |
| Légszállítás | 230/340 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 143Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,11 / 0,13 A |
| Teljesítmény | 23/28 W |
| Fordulatszám / perc | 1650 / 2310 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 23/28 dB |
