Leírás
Csendes fürdőszoba ventilátor Dalap 150 BF ECOCsendes fürdőszoba ventilátor Dalap 150 BF ECO
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Légszállítás | 220 m3/h |
| Áramerősség | 0.14 A |
| Teljesítmény | 20 W |
| Fordulatszám / perc | 1950 |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 35 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Oldalfalra |
