Leírás
ARDES Padló ventilátor
A padló ventilátorok praktikus és hatékony eszközök a helyiségek levegőjének áramoltatására, különösen a nyári, meleg időszakokban. Állítható sebességű motorjuknak köszönhetően, lehetővé teszik az optimális lég áramlásának beállítását az igények szerint. Ideális megoldás lehet otthonokban, irodákban vagy más belső terekben a kényelmes hőmérséklet és légáramlás biztosítására. 26 cm lapát átmérő, 360° forgó külső rács, 60 perces időzítő, maximum zajszint: 61 dB.
Paraméterek
| Légszállítás | 1596 m3/h |
| Magasság | 35cm |
| Átmérő | 260 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 45 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 45 dB |
